top of page
IMG_1721.jpeg
2023/2024

POKUD BUDETE MÍT ZÁJEM O NĚKTERÝ Z OBSAZENÝCH KROUŽKŮ, NAPIŠTE. PŘI VĚTŠÍM POČTU DĚTÍ, BUDU OTEVÍRAT JEŠTĚ JEDEN KROUŽEK V PONDĚLÍ NEBO ÚTERÝ.

Rezervace:

1. krok: vyplnění přihlášky
2. krok: úhrada faktury
Když bude ve Vámi vybraném termínu stále volné místo, pošleme Vám fakturu k zaplacení kurzovného. Po jejím zaplacení, budete mít místo rezervováno.

Přečtěte si prosím naše pravidla, kde najdete informace o storno poplatcích a zameškaných hodinách.

                  

Kroužky se nekonají v době prázdnin, svátků a ředitelských dní volna podle ZŠ Dolní Počernice.

S dotazy mě můžete kontaktovat:

atelier.kouzelnazahrada@gmail.com / tel: 777661355

Kreativní kroužek - Umění je dobrodružství
kroužek je vhodný pro děti od 6 let

Kroužek je zaměřený na tvoření a kreativitu. Děti si vyzkouší mnoho technik, linoryt a další grafické techniky, pohrajeme si se sochou a s konstrukcemi, keramikou a šperkem, budeme prácovat s různým materiálem. Naučíme se, že ne všechny nepotřebné věci musí skončit v odpadkovém koši, ale mohou se s trochou fantazie dále využít. Inspirací nám budou umělci z celého světa.

Úterý                     

15:15 - 16:45

lektor: Mgr. Eliška Richterová

Čtvrtek      

12 lekcí/ 90 min 

V ceně je zahrnutý veškerý materiál. 13. rozlučková lekce pro všechny kroužky na konci školního roku. Lekce můžete nahrazovat v jiných dnech i pololetích dle rozvrhu.

Kroužek kreslení, malování a grafiky

Děti budou mít prostor pomocí různých technik a barev k vyjádření svého vnitřního světa a vnímání určitého tématu. To vše nám ukazuje, jak je každé dítě jedinečné. Tím, že dítě někdy pracuje podle skutečnosti nesmí ztrácet barevnou a tvarovou invenci, nesmí se omezit na uniformní zašedlý nedětský svět, který mu bývá někdy vnucován těmi, kdo příliš zdůrazňují zrakovou věrnost modelu. Malování je zábava a relaxace, která podporuje představivost a fantazii, kterou v dnešní době tolik ztrácíme.

Pondělí   /kroužek je vhodný pro děti 6 - 12 let/

15:00 - 16:30    lektor: Mgr. Eliška Richterová

Středa /kroužek je vhodný pro děti 8 - 15 let/       

15:00 - 16:30  lektor: Mgr. Eliška Richterová

12 lekcí/ 90 min 

V ceně je zahrnutý veškerý materiál. 13. rozlučková lekce pro všechny kroužky na konci školního roku. Lekce můžete nahrazovat v jiných dnech i pololetích dle rozvrhu.

Kreslení a malování /přípravka/

/kroužek je vhodný pro děti 11 - 16 let/

Pondělí 16:40 - 18:40

Čtvrtek

12 lekcí/ 120 min 

V ceně je zahrnutý veškerý materiál. 13. rozlučková lekce pro všechny kroužky na konci školního roku. Lekce můžete nahrazovat v jiných dnech i pololetích dle rozvrhu.

Zážitkové malování

/kroužek je vhodný pro děti 4-6 let, bez rodičů/

Úterý nebo Čtvrtek

po domluvě možné vyzvedávání v MŠ Orangery. Vše bude ještě upřesněno.

to jsem ja-8.jpg

Arteteens - dívčí klub

pro dívky 11 - 17 let

Budeme malovat, budeme tvořit, budeme si povídat, užívat si barev a jiných materiálů, učit se nebát sebevyjadření v kreativním podporujícím prostoru.

V "dívčím klubu​" si děvčata najdou své. Já jim přináším podněty a možnosti k práci, ale vlastně se toho nemusí vůbec držet.

"Eli, já bych dnes chtěla malovat..., Eli já bych si ráda vytvořila toto..." a tak se z arteteens stal takový dívčí klub, kde si povídáme a tvoříme s děvčaty, které tvoření a malování milují, ale doma na to není čas. Já jim zde poskytnu podporu, zázemí, materiál atd...:)

Malování a tvoření je jako další jazyk, který můžeme používat, abychom mohli vyprávět o světě tak, jak ho vidíme právě my. Pokud to dopřejeme dětem, mohou spoustu emocí propustit skrze tvorbu a nemusí je držet v sobě. 

Středa                    

16:45 - 18:30  lektor: Mgr. Eliška Richterová

12 lekcí/105 min

Po domluvě lekce můžete nahrazovat i v jiných dnech dle rozvrhu.

IMG_0359.jpeg

Přihláška

Děkujeme za registraci na naši událost. Brzy na viděnou!

bottom of page