Mgr. Eliška Richterová

tel: 777 661 355

Výtvarnice, fotografka, lektorka a zakladatelka Ateliéru Kouzelná zahrada

Pedagogická fakulta MU /arteterapie/

Pedagogická fakulta UK / katedra andragogiky/

VŠTVS Palestra

gymnázium

 

   Před osmi lety jsem zkusila 1. výtvarný tábor a ihned jsem poznala, kde je moje pravé místo. Nyní se již ateliéru věnuji celoročně. Vedu kroužky kreslení a malování, kreativní dílny a příměstské tábory.

   Nejdůležitější je pro mě přátelský přístup k dětem, podpoření dětského světa, jeho tvořivosti a fantazie. Moc mě těší, že se děti rády vrací. Tvoření je hlavně zábava, která nám všem přináší velikou radost z toho, co vše může vzniknout v našich rukou.

   Mimo Ateliéru Kouzelná zahrada se věnuji své rodině, jsem matka 3 dětí. Dále fotím pro hudební časopis Full Moon a protože jsem také vystudovaná sportovní a kondiční specialistka, mám ráda sport, obzvláště hory, jak v létě, tak i v zimě.

   Tento rok jsem dostudovala obor arteterapie na MU, který je pro mě velice zajímavý a některé prvky mohu využívat i v ateliéru.

Denisa Bohatová

tel: 773 298 244

Hlavní táborový vedoucí, certifikát

SŠ hotelová

   Miluji malé děti a myslím, že ony zase mne. Ráda si hraji, jsem veselá a neustále v pohybu. 3 roky jsem jezdila jako praktikantka na vodácký tábor ESKULAP. Elišce pomáhám na táborech od založení Kouzelné zahrady. Trávím zde vždy skoro celé léto, nyní jako jedna z hlavních vedoucí tábora.

Bc.Eliška Sedláčková

tel: 776 137 005

Hlavní táborový vedoucí

studentka magisterského studia filozofické fakulty UK /katedra psychologie/

gymnázium

základní umělecká škola

K dětem mám velice kladný vztah, od 15 let jezdím na tábory jako praktikantka a od 18 let jako oddílová vedoucí. Minulý rok jsem celé léto pracovala v dětské ozdravovně jako vychovatelka. Většinou jsem měla na starost kolektiv 10-15 dětí na třítýdenní turnus. Na táborech jsem měla v oddíle děti ve věku 5-12 let, v ozdravovně jsem se starala o děti už od 3 let. V ateliéru Kouzelná zahrada pomáhám 4. rokem.

Natálie Novotná

tel: 

Hlavní táborový vedoucí vedoucí, certifikát

studentka fylozofické fakulty UK

SŠ grafická

S dětmi jsem začala pracovat v 18 letech, nejdříve jako lektorka výtvarného kroužku, později jako trenérka street dance a vedoucí v Ateliéru Kouzelná zahrada, kde pomáhám již 3. rokem. 

K dětem mám kladný vztah a baví mě se jim věnovat. V Ateliéru Kouzelná zahrada se mi hned zalíbilo, především kvůli rodinné atmosféře s individuálním přístupem k dětem. Kromě výtvarných činností a tance ráda čtu, cestuji a studuji filosofii. 

Eva Karásková

tel: 723 435 215

Hlavní táborový vedoucí, certifikát

studentka magisterského oboru PřF UK /katedra buněčné biologie/

gymnázium

   Kreslení a tvoření mě bavilo od dětských let. Pravidelně jsem docházela do základní umělecké školy, kde jsem se sama zúčastnila výtvarného příměstkého tábora, nyní se tvoření věnuji ve svém volném čase. Na střední škole jsem se podílela na organizaci tematicky zaměřených dní a školních her pro nastupující ročníky, v roce 2016 jsem vypomáhala na Setkání dětských světů na hradě Švihov.

   Mám ráda hudbu a především koncerty, dobré jídlo, turistiku, hory, zajímám se o zdraví a prevenci. 

   Ateliér Kouzelná zahrada mě velmi baví, líbí se mi jeho koncept. Rozvíjí jejich kreativitu a osobnost, zároveň není nudný, naopak, je plný tvoření a akce. Pomáhám zde již 3. léto.

Kateřina Kašpárková

táborový vedoucí 

studentka bakalářského studia pedagogické fakulty UK / katedra psychologie/

VOŠ grafická

 

Libuše Polívková

praktikantka

studentka gymnázia

 

Nikola Römischová

praktikantka

studentka SŠ fotografické

Follow us:

  • White Facebook Icon

©2023 MADE WITH LOVE BY ELINA RICHTER