Role vedoucího pracovníka ve skupině dětí by měla být vždy přátelská. I v krátké době jako je týden se snažíme o vybudování důvěry mezi námi vedoucími a dětmi. Tykání je samozřejmostí, při hře nestojíme opodál, při výtvarných činnostech jsme vždy nápomocní, ale snažíme se nezasahovat do díla dítěte. Pro vytvoření klidné a rodinné atmosféry volím alespoň 4 vedoucí na jeden týden. Myslím, že mám velké štěstí na děvčata, která jsou spolehlivá, veselá, milá, komunikativní a pracují se mnou již dlouhé roky. I přes velké věkové rozdíly mezi námi vzniklo přátelství, které je dáno láskou k výtvarnému umění, prací s dětmi a podobnou činností ve volném čase. Důkazem toho jsou kladné reakce dětí i rodičů.

Mgr. Eliška Richterová

30BB07EF-31F8-473A-9B12-6C5588FA06D0.JPG

tel: 777 661 355

Výtvarnice, fotografka, lektorka a zakladatelka Ateliéru Kouzelná zahrada

Pedagogická fakulta MU /arteterapie/

Pedagogická fakulta UK / katedra andragogiky/

VŠTVS Palestra

gymnázium

   Před devíti lety jsem zkusila 1. výtvarný tábor a ihned jsem poznala, kde je moje pravé místo. Nyní se již ateliéru věnuji celoročně. Vedu kroužky kreslení a malování, kreativní dílny a příměstské tábory.

   Nejdůležitější je pro mě přátelský přístup k dětem, podpoření dětského světa, jeho tvořivosti a fantazie. Moc mě těší, že se děti rády vrací. Tvoření nám přináší radost z toho, co vše může vzniknout v našich rukou. Kladu důraz spíše na prožitky než výkonnost.

   Mimo Ateliéru Kouzelná zahrada se věnuji své rodině, jsem matka 3 dětí. Dále fotím pro hudební časopis Full Moon a protože jsem také vystudovaná sportovní a kondiční specialistka, mám ráda sport, obzvláště hory, jak v létě, tak i v zimě. Zajímám se o zdraví a jeho prevenci a jsem také nadšený otužilec:)

   

Denisa Bohatová

tel: 773 298 244

Hlavní táborový vedoucí, certifikát

SŠ hotelová

   Miluji malé děti a myslím, že ony zase mne. Ráda si hraji, jsem veselá a neustále v pohybu. 3 roky jsem jezdila jako praktikantka na vodácký tábor ESKULAP. Elišce pomáhám na táborech od založení Kouzelné zahrady. Trávím zde vždy skoro celé léto, nyní jako jedna z hlavních vedoucí tábora.

Bc.Eliška Sedláčková

tel: 776 137 005

Hlavní táborový vedoucí

studentka magisterského studia filozofické fakulty UK /katedra psychologie/

gymnázium

základní umělecká škola

K dětem mám velice kladný vztah, od 15 let jezdím na tábory jako praktikantka a od 18 let jako oddílová vedoucí. Také jsem pracovala v dětské ozdravovně jako vychovatelka a vedla příměstský tábor pro děti s autismem. Většinou jsem měla na starost kolektiv 10-15 dětí na třítýdenní turnus. Na táborech jsem měla v oddíle děti ve věku 5-12 let, v ozdravovně jsem se starala o děti už od 3 let. V ateliéru Kouzelná zahrada pomáhám 5. rokem, velice jsem si oblíbila jeho kreativitu, která mě nesmírně baví.

IMG-9744.jpg
Eva_foto.jpg

Natálie Novotná

tel: 

Hlavní táborový vedoucí, certifikát

studentka humanitních studií UK

SŠ grafická

S dětmi jsem začala pracovat v 18 letech, nejdříve jako lektorka výtvarného kroužku, později jako trenérka street tance a vedoucí v Ateliéru Kouzelná zahrada, kde pomáhám již 4. rokem. 

K dětem mám kladný vztah a baví mě se jim věnovat. V Ateliéru Kouzelná zahrada se mi hned zalíbilo, především kvůli rodinné atmosféře s individuálním přístupem k dětem. Kromě výtvarných činností a tance ráda čtu, cestuji a studuji filosofii. 

Eva Karásková

tel: 723 435 215

Hlavní táborový vedoucí, certifikát

studentka magisterského oboru PřF UK /katedra buněčné biologie/

gymnázium

   Kreslení a tvoření mě bavilo od dětských let. Pravidelně jsem docházela do základní umělecké školy, kde jsem se sama zúčastnila výtvarného příměstkého tábora, nyní se tvoření věnuji ve svém volném čase. Na střední škole jsem se podílela na organizaci tematicky zaměřených dní a školních her pro nastupující ročníky, v roce 2016 jsem vypomáhala na Setkání dětských světů na hradě Švihov.

   Mám ráda hudbu a především koncerty, dobré jídlo, turistiku, hory, zajímám se o zdraví a prevenci. 

   Ateliér Kouzelná zahrada mě velmi baví, líbí se mi jeho koncept. Rozvíjí jejich kreativitu a osobnost, zároveň není nudný, naopak, je plný tvoření a akce. Pomáhám zde již 4. léto.

Kateřina Kašpárková

táborový vedoucí 

studentka bakalářského studia pedagogické fakulty UK / katedra psychologie/

VOŠ grafická

 

Libuše Polívková

praktikantka

studentka gymnázia

 

Nikola Römischová

praktikantka

studentka SŠ fotografické