Mgr. Eliška Richterová

Výtvarnice, fotografka, lektorka a zakladatelka Ateliéru Kouzelná zahrada. 

VŠTVS Palestra, Pedagogická fakulta UK, student arteterapie MU

 

Před osmi lety jsem zkusila 1. výtvarný tábor a hned jsem věděla, kde je moje pravé místo. Nyní se již ateliéru věnuji celoročně. Vedu kroužky kreslení a malování, kreativní dílny a příměstské tábory.

Nejdůležitější je pro mne přátelský přístup k dětem a jsem moc ráda, že se ke mně rády vrací. Tvoření je hlavně zábava, která nám všem přináší velikou radost z toho, co vše může vzniknout v našich rukou.

Mimo Ateliéru Kouzelná zahrada se věnuji své rodině, jsem matka 3 dětí. Dále fotím pro hudební časopis Full Moon a protože jsem také vystudovaná sportovní a kondiční specialistka, mám ráda sport, obvzláště hory, jak v létě, tak i v zimě.

Nyní studuji obor arteterapie na MU, který je pro mne velice zajímavý a některé prvky mohu využívat i u mne v ateliéru.

Denisa Bohatová

Hlavní táborový vedoucí, certifikát

studentka střední hotelové školy

Miluji malé děti a myslím, že ony zase mne. Ráda si hraji, jsem veselá a neustále v pohybu. 3 roky jsem jezdila jako praktikantka na vodácký tábor ESKULAP a jako praktikantka jsem pomáhala Elišce na táborech od založení Kouzelné zahrady. Trávím zde vždy skoro celé léto, nyní jako jedna z hlavních vedoucí tábora.

Bc.Eliška Sedláčková

studentka magisterského studia filozofické fakulty UK /katedra psychologie/

gymnázium

základní umělecká škola

K dětem mám velice kladný vztah, od 15 let jezdím na tábory jako praktikantka a od 18 let jako oddílová vedoucí. Minulý rok jsem celé léto pracovala v dětské ozdravovně jako vychovatelka. Většinou jsem měla na starost kolektiv 10-15 dětí na třítýdenní turnus. Na táborech jsem měla v oddíle děti ve věku 5-12 let, v ozdravovně jsem se starala o děti už od 3 let. V ateliéru Kouzelná zahrada pomáhám 2. rokem.

Markéta Nedorostová

Pedagog, lektor jogy, hl. vedoucí

Střední pedagogická škola

Gymnázium

Když mne Eliška jednoho dne požádala, zda bych jí nepomohla v létě s příměstskými tábory, okamžitě jsem přijala. Poté jsem se každé léto těšila na pár týdnů strávených v Dolních Počernicích, v krásném prostředí a s úžasně tvořivými dětmi. 

Nyní pracuji jako pedagog ve školní družině a jsem lektorka jógy. Jsem matka 3 dětí. Milujeme tvoření, přírodu a pohyb. 

Denisa Hošková

studentka

praktikantka 

Již od 5 let dělám sportovní gymnastiku a od svých 18 let trénuji malé děti.  Na příměstském táboře Kouzelná zahrada pomáhám 3 roky a velice jsem si ho zamilovala.

Darina Bohatová

studentka 

praktikantka

Jsem studentka zdravotní školy. Od 15 let o letních prázdninách pomáhám jako praktikantka na táborech, které jsem od malička navštěvovala a které jsem si oblíbila. Je to Ateliér Kouzelná zahrada a vodácký tábor ESKULAP. 

Follow us:

  • White Facebook Icon

©2023 MADE WITH LOVE BY ELINA RICHTER